Новини
05/07/2021

Джек-пот в півмільйона зірвано на АЗС вперше в Україні!

Двадцятирічний киянин виграв на АЗС KLO 500 000 гривень в миттєву лотерею. Це вперше таку суму виграють на українських АЗС.

Переможця звати Юліан і він працює кур’єром. Після закінчення робочої зміни, він разом з друзями заїхав заправити автомобіль і купити лотерейні квитки. Серед них виявився квиток лотереї «Карти в руки» від лотерейного оператора «М.С.Л.». Саме там виявився грошовий приз в півмільйона гривень. Виграш переможець вирішив розділити зі своїм другом Іваном. Гроші хлопці планують витратити на покупку автомобілів.

«В ту ніч ми з Ванею купили кілька лотерей і домовилися, що якщо пощастить, то розділимо приз навпіл, ‒ розповідає Юліан. ‒ Нам траплялися невеликі виграші, ми вирішили їх не забирати, а купити нові лотереї. А тут дивимося ‒ і в одній з них виявилося 500 000.

Коли я побачив, скільки виграв грошей, то не повірив, що зі мною таке може статися. Це нереально! Потім я показав квиток Вані, потім касиру, і ось тоді до мене дійшло, що пощастило! Ми виграли прямо там, на заправці KLO! По-моєму, касир був теж в шоці».
Лотереї на АЗС ‒ це світовий тренд, який активно розвивається в Україні. Наприклад, в США саме АЗС ‒ одне з найпопулярніших місць реалізації лотерей.

В мережі АЗК KLO можна купити різні види лотерейних квитків.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО СПИСКУ НОВИН

Інші новини

На АЗК KLO відкриті міні-відділення Meest!
Забирайте або відправляйте посилку на улюбленому АЗК
Оренда причепів на KLO
Мережа KLO перезапускає збір батарейок!
Ми розробили нові прозорі контейнери двох типів для збору батарейок
Київська мережа АЗК KLO приготувала подарунок для своїх гостей до Дня Києва
Київська мережа АЗК KLO приготувала подарунок для своїх гостей до Дня Києва
Мережа АЗК KLO відкрила нову станцію на Позняках
На з'їзді з Південного моста почав роботу великий АЗК KLO в новому форматі
top arrow
Вгору