Новини
05/07/2021

Джек-пот в півмільйона зірвано на АЗС вперше в Україні!

Двадцятирічний киянин виграв на АЗС KLO 500 000 гривень в миттєву лотерею. Це вперше таку суму виграють на українських АЗС.

Переможця звати Юліан і він працює кур’єром. Після закінчення робочої зміни, він разом з друзями заїхав заправити автомобіль і купити лотерейні квитки. Серед них виявився квиток лотереї «Карти в руки» від лотерейного оператора «М.С.Л.». Саме там виявився грошовий приз в півмільйона гривень. Виграш переможець вирішив розділити зі своїм другом Іваном. Гроші хлопці планують витратити на покупку автомобілів.

«В ту ніч ми з Ванею купили кілька лотерей і домовилися, що якщо пощастить, то розділимо приз навпіл, ‒ розповідає Юліан. ‒ Нам траплялися невеликі виграші, ми вирішили їх не забирати, а купити нові лотереї. А тут дивимося ‒ і в одній з них виявилося 500 000.

Коли я побачив, скільки виграв грошей, то не повірив, що зі мною таке може статися. Це нереально! Потім я показав квиток Вані, потім касиру, і ось тоді до мене дійшло, що пощастило! Ми виграли прямо там, на заправці KLO! По-моєму, касир був теж в шоці».
Лотереї на АЗС ‒ це світовий тренд, який активно розвивається в Україні. Наприклад, в США саме АЗС ‒ одне з найпопулярніших місць реалізації лотерей.

В мережі АЗК KLO можна купити різні види лотерейних квитків.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО СПИСКУ НОВИН

Інші новини

ЧОООООООООРНИЙ ТИЖДЕНЬ
Ламаємо стереотипи та не обмежуємося знижками лише на «чорну п’ятницю» 😎 KLO оголошує ЧОООООООООРНИЙ ТИЖДЕНЬ 🔜
Зимовий дизель вже на KLO
На КLO на ваші двигуни вже чекає Euro Diesel та Ventus Diesel😉 З дизпаливом від KLO морози до –20°C для ваших авто – не морози, а легкий морський бриз🙃🏖
Як працює сервіс безконтактної заправки KLO PAY
Тепер на KLO можна заправити пальне, не виходячи з авто. Достатньо мати смартфон, встановити наш мобільний застосунок або оновити його до останньої версії.
З Днем автомобіліста!
Друзі, вітаємо з професійним святом - Днем автомобіліста!
На АЗК KLO відкриті міні-відділення Meest!
Забирайте або відправляйте посилку на улюбленому АЗК
top arrow
Вгору