Новини
09/09/2020

Мережа АЗС KLO відправила батарейки на переробку до Румунії

Вже більше 8 років мережа АЗС KLO збирає використані батарейки. На кожній АЗС є спеціальна коробка, в яку кожен може вкинути відпрацьовані батарейки.

 

Спочатку ми відправляли батарейки на утилізацію на львівський завод «Аргентум». Згодом «Аргентум» припинив переробку, але ми продовжили збирати батарейки і паралельно шукати підрядника, що прийме їх на повну переробку. На жаль, в Україні таких підприємств немає, тож батарейки накопичувались на наших складах.

 

Тепер ми раді повідомити, що обрали завод GreenWee в Румунії та власним коштом вже оплатили транспортування та повну переробку майже чотирьох тонн батарейок. 100-відсоткова переробка є прициповою для нас, адже маленька батарейка ‒ це бомба сповільненої дії. Одна викинута у смітник батарейка – це 16 кв. м забрудненої землі. На відновлення її первинного стану знадобиться щонайменше 50 років. При цьому до України щороку завозиться майже 3000 тонн батарейок!

 

KLO дбає про безпеку навколишнього середовища і ви можете допомогти нам в цьому. Не викидайте батарейки у смітник. Віддайте їх нам для відправки на повну переробку ‒ так ми разом захистимо наш дім від забруднення.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО СПИСКУ НОВИН

Інші новини

Новий АЗК KLO на Харківському масиві
Новий АЗК KLO на Харківському масиві
Добрі підсумки 2020 року
Хочемо розказати вам про добрі справи наших партнерів.
Відкрився новий АЗК KLO в аеропорту Бориспіль
Відкрився новий АЗК KLO в аеропорту Бориспіль
Як працює сервіс безконтактної заправки KLO PAY
Тепер на KLO можна заправити пальне, не виходячи з авто. Достатньо мати смартфон, встановити наш мобільний застосунок або оновити його до останньої версії.
F100 ‒ нове пальне від KLO для потужних двигунів
Зустрічайте новий високооктановий бензин F100 на KLO!
top arrow
Вгору