Новини
09/09/2020

Мережа АЗС KLO відправила батарейки на переробку до Румунії

Вже більше 8 років мережа АЗС KLO збирає використані батарейки. На кожній АЗС є спеціальна коробка, в яку кожен може вкинути відпрацьовані батарейки.

 

Спочатку ми відправляли батарейки на утилізацію на львівський завод «Аргентум». Згодом «Аргентум» припинив переробку, але ми продовжили збирати батарейки і паралельно шукати підрядника, що прийме їх на повну переробку. На жаль, в Україні таких підприємств немає, тож батарейки накопичувались на наших складах.

 

Тепер ми раді повідомити, що обрали завод GreenWee в Румунії та власним коштом вже оплатили транспортування та повну переробку майже чотирьох тонн батарейок. 100-відсоткова переробка є прициповою для нас, адже маленька батарейка ‒ це бомба сповільненої дії. Одна викинута у смітник батарейка – це 16 кв. м забрудненої землі. На відновлення її первинного стану знадобиться щонайменше 50 років. При цьому до України щороку завозиться майже 3000 тонн батарейок!

 

KLO дбає про безпеку навколишнього середовища і ви можете допомогти нам в цьому. Не викидайте батарейки у смітник. Віддайте їх нам для відправки на повну переробку ‒ так ми разом захистимо наш дім від забруднення.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО СПИСКУ НОВИН

Інші новини

Київська мережа АЗК KLO приготувала подарунок для своїх гостей до Дня Києва
Київська мережа АЗК KLO приготувала подарунок для своїх гостей до Дня Києва
Акція “Всім сім!” закінчилась
Акція "Всім сім!" закінчується, але знижки на KLO залишаються
KLO відновлює продажі VENTUS 95 та VENTUS Diesel
KLO відновлює продажі VENTUS 95 та VENTUS Diesel
KLO призупиняє продаж VENTUS 95 та VENTUS Diesel
KLO призупиняє продаж VENTUS 95 та VENTUS Diesel
Мережа АЗК KLO відкрила нову станцію на Позняках
На з'їзді з Південного моста почав роботу великий АЗК KLO в новому форматі
top arrow
Вгору