Проекти
10/02/2020

Найбільший в Європі мурал на АЗС з’явився в Києві

Серія муралів знаходиться на АЗС KLO на Великій Кільцевій дорозі Києва, а їхня загальна площина складає 560 м.

Мурал створювали найкращі українські вуличні художники з різних куточків України, і саме тому ця колаборація цінна. Кожен з авторів працює в суцільно різних стилях, але їм вдалось створити цілісну гармонійну композицію. Складна особливість об`єкту – дворівнева стіна з перепадами різної висоти, яку вони змогли обіграти та перетворити на об`ємну роботу. Поміж учасників проекту – відомі муралісти та граффіті-художники: ONECRU, KALKOV, KORBAN, DILK&FEROS&KENO KICKIT, SHUM&KU, WIUS.

«Ми зібрали команду найкращих стріт-артистів, чиї роботи ви можете бачити не тільки в Україні, а й за кордоном. І вони перетворили прилеглу до нашої нової АЗС територію на справжній витвір мистецтва. Ми могли затягнути увесь простір рекламними конструкціями, але замість цього вирішили надати таке унікальне «полотно» художникам, і вони спільними зусиллями створили арт-об`єкт, який тепер бачить кожен клієнт цієї АЗС», – розповідає співвласник мережі АЗС KLO В`ячеслав Стешенко.

Один з художників проекту Саша Корбан описує процес створення цього муралу як «взаємодію з людьми – тими, хто спостерігає за роботою художника і навіть певним чином впливає на неї – порадами, критикою, настроєм. У такому процесі ти розвиваєшся як художник та допомагаєш духовно та культурно розвиватись глядачам. Також ти вчишся прислухатись до інших учасників проекту, відчувати їх, щоб створити органічну цілісну роботу. Такі соціальні проекти дуже об`єднують», – додає Корбан.

Художники:
DILK KICKIT
FEROS KICKIT
KALKOV
KENO KICKIT
KORBAN
ONECRU
SHUM&KU
WIUS

ПОВЕРНУТИСЯ ДО СПИСКУ ПРОЕКТІВ

Допомога від KLO в боротьбі з епідемією коронавірусу
KLO віддає частину прибутку від продажу кави дітям фонду «Таблеточки»
Як працює “знижка в бак”?
top arrow
Вгору