Акції
24/09/2021

Лотереї на АЗК KLO

Купівля лотерей на автозаправках – світовий тренд, який активно розвивається в Україні. На автозаправках KLO представлені лотереї найбільш зручних форматів – «Лото-Забава» та миттєві лотереї «Стирачки».

Результат участі в лотереях «Стирачки» можна дізнатися одразу після покупки, стерши захисний шар на білеті. Невеликі виграші виплачуються одразу на касі АЗК, у випадку великого виграшу учаснику потрібно буде звернутися на безкоштовну гарячу лінію «М.С.Л» за номером телефону 0 (800) 21 00 65 і отримати детальну інформацію стосовно отримання виграшу.

Ознайомитися більш детально з різноманіттям миттєвих лотерей «Стирачки» та їх правилами можна у окремому розділі на сайті МСЛ.

Дізнатися про результати розіграшів «Лото-Забава» та правила участі у конкурсах можна на офіційній сторінці «Лото-Забава».

ПОВЕРНУТИСЯ ДО СПИСКУ АКЦІЙ

Інші акції

Кава-комбо
Зустрічайте органічний дует від KLO цього тижня! 💧 ☕️ Моршинська негазована/слабогазована 0,5 л + кава = 40 грн
Слоу-фуд – час для себе
У щоденних перегонах всі ми заслуговуємо на час, щоб сповільнитися, призупинитися… і насолодитися. Концепція «повільної їжі» або ж «Слоу фуд» - якраз про це.
Реєструйтесь в програмі лояльності ДякуYOU та отримуйте два промокоди з максимальними знижками!
Користуйтеся перевагами реєстрації в програмі лояльності ДякуYOU від KLO
Маски для “Таблеточок”
Купуйте маски для "Таблеточок"
Замовляй каву або чай на АЗК KLO у ВЛАСНУ чашку замість паперового стаканчика та отримай знижку -3 грн!
Відтепер кожен власник картки ДякуYOU має можливість отримувати знижку на улюблені гарячі напої просто відвідуючи АЗК KLO з власною чашкою! Відмовтесь від одноразових стаканчиків - зберігайте довкілля та заощаджуйте.
top arrow
Вгору