Назустріч вам
На автозаправних комплексах KLO ми пропонуємо не тільки пальне, але і намагаємося задовольнити все більше ваших потреб - від гарячого обіду в «Борщ-кафе» або повноцінного перекусу на KAWABAR, до мийки автомобіля. У прагненні економити ваш час ми пропонуємо найсвіжіші продукти до вашого столу з VILLA MARKET.
Колекція пального
На АЗК KLO ви можете вибрати пальне з України, Литви та Білорусі - ми пропонуємо різноманітність, щоб ви могли підібрати найбільш відповідне для вашого автомобіля пальне.
Інноваційність
KLO - першопроходець серед операторів ринку пального в сфері альтернативних джерел енергії. Ми змогли довести переваги диверсифікації енергоресурсів на прикладі АЗК. Поява сонячних панелей в мережі і перехід на тверде паливо в системі опалення дозволяє не тільки позбутися від тиску монополістів, а й значно скоротити витрати.
Столичність
KLO - столична мережа АЗС, наші комплекси розташовані переважно в київському регіоні. Ми дбаємо про комфорт кожного клієнта, тому прагнемо найкращим чином обладнати наші АЗК, щоб ви відчували нашу турботу.
Зв'яжіться з нами

info@klo.ua

(044) 494-31-11

Киев, ул. Н. Трублаини, 1-Б

top arrow
Вгору