Новини
17/06/2022

Причини паливної кризи в Україні

Любі кияни, всі ми зараз вчимось жити в нових умовах. І дефіцит пального — одна з багатьох причин, що негативно впливають на якість життя кожного українця. Наша компанія і вся держава безперестанно працює над тим, щоб подолати цей виклик. І впевнені, що зможемо це зробити.

Ми просимо вас ставитись з розуміння до нових реалій. Адже є безліч причин виникнення паливної кризи в Україні й ось кілька основних з них:

1. Пошкоджена інфраструктура зберігання пального. В перші дні воєнних дій ворожі ракети знищили нашу нафтобазу, резервуари якої були повністю заповнені. Пізніше була низка атак на інші нафтобази по всій території України, зі значними запасами. Нині зберігати великі об’єми пального не просто неможливо, а й небезпечно. Адже будь-яке скупчення ресурсів відразу стає ціллю для атаки зі сторони росії.

2. Знищена паливна інфраструктура країни. Протягом усієї війни ворог намагається знищити паливну інфраструктуру країни, щоб унеможливити посівну та зупинити економіку нашої держави. Зокрема, зруйнований Кременчуцький нафтопереробний завод, який був основним виробником пального в Україні.

3. Логістика. З початком воєнних дій довелось оперативно перелаштувати ринок на постачання пального з Європи. Це абсолютно новий і не простий процес, адже раніше Україна не закуповувала і не доставляла пальне у такій кількості з Європейських країн. А Європа не була готова продавати такі великі об’єми, яких потребує Україна. Поки що наша держава не має доступу до морських портів, щоб доставляти його морем і потрібної кількості відповідних вагонів та локомотивів, щоб перевозити пальне з Європи залізницею. Тому основний об’єм транспортується саме бензовозами, для яких потрібно відбудувати нові логістичні ланцюжки.

4. Менші об’єми пального. Через логістичні нюанси в Україну поставляється менша кількість бензину. І для того, щоб країна і міста продовжували життя, більшість всього об’єму передчасно бронюється для пріоритетних груп. А саме ЗСУ, служб критичної інфраструктури та юридичних осіб, що здійснюють господарчу діяльність.

Шановні українці, ми просимо вас бути свідомими до використання пального і за можливості відмовлятись від автомобілів на користь громадського та електротранспорту. Збережіть пальне для тих, завдяки кому ми можемо жити у своїх містах і безпечно спати у своїх ліжках.

Усі учасники паливного ринку працюють 24/7, щоб якнайшвидше покращити ситуацію. Будуються нові логістичні маршрути, відкриваються зелені коридори на кордонах, щоб прискорити проходження митниці, щодня і щохвилинки ми робимо все, щоб знайти нові методи розв’язання паливної проблеми. І бачимо результати!

Дізнатись більше про причини паливного дефіциту та всі кроки, які робляться для його подолання можна переглянувши конференцію Energy Freedom by Energy Club. Виступ співвласника компанії KLO Вячеслава Стешенка – 0:59:30 – 1:13:00 https://www.youtube.com/watch?v=hRd42PxiSPA.

Борімося й поборемо!

ПОВЕРНУТИСЯ ДО СПИСКУ НОВИН

Інші новини

«Чим люди займаються в часи війни? Або волонтерством, або хліб печуть»
Жіночий Ветеранський Рух - вражаюча сила "слабкого" полу
Цього вікенду проходив чемпіонат Києва по боксу для чоловіків та жінок до 22 років.
На чемпіонаті Києва з боксу серед чоловіків до 22-х років, вихованець Євгена Барабанова здобув перемогу та став чемпіоном міста Києва!
Люди, якими пишаємось понад усе!
Сьогодні наше професійне свято – День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості. І ми хочемо зізнатись в щирій любові до кожної людини з команди KLO.
На міжнародному Чемпіонаті з дзюдо серед ветеранів Україна виборола 2 золота та 6 бронз!
Цього року Чемпіонат світу з дзюдо серед спортсменів віком від 30 років пройшов у Кракові. Це було свято спорту, досвіду та майстерності.
Працюємо 24/7
Щоб рятівники, медики, пожежні служби та всі хранителі нашого спокою могли заправити автівки, випити кави чи перекусити в будь-який момент доби, більшість АЗК нашої мережі повертаються до графіка роботи 24/7.
top arrow
Вгору