Новини
22/03/2021

Тепер на KLO можна виграти 3 000 000 ₴ в “Лото-Забава”

Цікаві новини для автомобілістів: тепер білети «Лото-Забава» можна придбати на автозаправках мережі KLO! Така можливість уже зараз є на станціях у Києві та Київській області.

Звертаємо увагу, що стати учасником лотереї, відвідавши АЗС, зможуть виключно повнолітні особи. При цьому найбільший грошовий приз, який можна буде виграти – 3000000 гривень!
Розповсюдження державних лотерей на автозаправках – надзвичайно популярне явище. Особливо яскраво це помітно у США, де близько 40% усього лотерейного ринку припадає саме на АЗС. Там сюжети про виграш грошових призів під час заправки авто пальним регулярно з’являються на телебаченні. Це стосується як місцевих новин, так і сюжетів кіно на великому екрані чи у телесеріалах.

Розіграші «Лото-Забава» відбуваються раз на тиждень у неділю о 9:00 у прямому ефірі телеканалу «1+1».
Купуй білети – і чекай на розіграш. Жодних незручностей та величезних черг на касі.

Дізнатися про свіжі результати розіграшів «Лото-Забава» та правила участі у різноманітних конкурсах можна на офіційній сторінці лотереї: msl.ua
Слідкуйте за новинами та бережіть себе!

ПОВЕРНУТИСЯ ДО СПИСКУ НОВИН

Інші новини

Ідеальний день Києва для нас – це коли у ворогів палає🔥
Лютий мерч – такий носитимуть гравці «Динамо» і ти.
Худі та футболки «Пальне люті», які ми створили у колаборації з харківським брендом OHUENO.
Пальне Люті
Скільки люті хочеш спрямувати на ворогів сьогодні? ЗаПАЛЬНИЙ збір KLO на FPV- дрони для Сил Спеціальних операцій України.
Оренда причепів на KLO
Потрібен причіп, але його покупка недоцільна, а послуги служб доставки коштують забагато? Тоді оренда причепа на АЗК KLO – найкращий варіант.
KLO на Броварському проспекті відкритий!
Чашка запашної кави з виглядом на оповиті туманом верхівки сосен 🌲🌲🌲 Якщо тобі до вподоби така перерва у дорозі, то чекаємо тебе на тематичному KLO на броварському проспекті.
top arrow
Вгору