Корисна інформація
17/04/2021

F100 ‒ високооктановий бензин на KLO

Головною перевагою бензину неетильованого АИ-100-К5-Евро є підвищена детонаційна стійкість, що за значеннями октанового числа наближається до бензинів для спортивних автомобілів.

Такий бензин забезпечує бездетонаційну роботу сучасних двигунів, які характеризуються високими ступенями стиснення, в будь яких умовах експлуатації. Особливо бажаним є використання такого бензину для бензинових двигунів з системами наддуву повітря. При систематичному використанні бензину АИ-100-К5-Евро на сучасних двигунах зменшиться спрацювання деталей циліндро-поршньової групи та кривошипно-шатунного механізму.

Додатковою перевагою бензину АИ-100-К5-Евро є збалансований фракційний склад з температурою кінця кипіння (191оС), що нижче порівняно зі звичайними бензинами (до 210 оС.). Такий фракційний склад забезпечує кращі динамічні якості автомобіля, зменшує витрату палива та збільшує термін використання оливи без погіршення її показників.

Перераховані переваги бензину АИ-100-К5-Евро забезпечені без застосування будь яких октанпідвищувальних присадок із збереженням високих екологічних показників на рівні вимог Євро 5.

Не рекомендується використання бензину АИ-100-К5-Евро на двигунах, які розраховані на бензин А-76, А-80, та не мають системи корекції кута випередження запалювання за датчиком детонації.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО СПИСКУ КОРИСНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Інша Корисна Інформація

Допомога від KLO в боротьбі з епідемією коронавірусу
Компанія KLO підтримала всіх, хто опинився на передовій в боротьбі з епідемією коронавірусу.
KLO віддає частину прибутку від продажу кави дітям фонду «Таблеточки»
Мережа АЗК KLO запустила довгострокову соціальну кампанію на користь підопічних фонду «Таблеточки».
Альтернативні джерела енергії на АЗС KLO
top arrow
Вгору