Новини
09/06/2022

Детальний звіт по витратах БФ “Таблеточки”

Одна біда не скасовує іншу. І саме зараз підопічні благодійного фонду «Таблеточки» ведуть свій власний бій. І кожен з вас, наші любі клієнти, допоміг їм бути ближче до перемоги над раком.

Минулого року 50 копійок з кожної випитої вами кави ми передавали на лікування маленьких героїв. І завдяки вам вдалось зібрати 1 720 00 грн, на які були придбані життєво необхідні препарати, що допомагають дітям боротися з хворобою і не переривати лікування.

Дивіться детальний звіт по витратах на нашому сайті. Кожен з вас зробив величезний внесок у в персональну перемогу кожного малюка.

Звіт використання коштів ТУТ

 

ПОВЕРНУТИСЯ ДО СПИСКУ НОВИН

Інші новини

Лютий мерч – такий носитимуть гравці «Динамо» і ти.
Худі та футболки «Пальне люті», які ми створили у колаборації з харківським брендом OHUENO.
Пальне Люті
Скільки люті хочеш спрямувати на ворогів сьогодні? ЗаПАЛЬНИЙ збір KLO на FPV- дрони для Сил Спеціальних операцій України.
KLO на Броварському проспекті відкритий!
Чашка запашної кави з виглядом на оповиті туманом верхівки сосен 🌲🌲🌲 Якщо тобі до вподоби така перерва у дорозі, то чекаємо тебе на тематичному KLO на броварському проспекті.
Оренда причепів на KLO
Потрібен причіп, але його покупка недоцільна, а послуги служб доставки коштують забагато? Тоді оренда причепа на АЗК KLO – найкращий варіант.
ТОП жахливих морозних речей
ТОП жахливих морозних речей, які ніколи не стануться з тими хто відвідує KLO:
top arrow
Вгору