Новини
12/05/2022

До уваги покупців талонів на пальне мережі KLO

Останнім часом, мережа АЗК «KLO», стикається з фактами перепродажу талонів на пальне, шляхом розміщення певними громадянами оголошень на українських маркетплейсах (зокрема OLX). Звертаємо увагу наших клієнтів на те, що подібні дії мають ознаки незаконної господарської діяльності, та у разі продажу підробних талонів – шахрайства.

На даний час, можливість реалізації талонів на пальне здійснюється на підставі укладених відповідних угод щодо придбання паливно-мастильних матеріалів. Ми закликаємо наших клієнтів бути обачними у виборі джерел придбання пального та використовувати лише офіційні можливості підприємств, які здійснюють діяльність під брендом «KLO».

Інформуємо, що мережа АЗС «KLO» не несе відповідальності за відсутність можливості розрахунку по талонам, придбаних не через офіційні представництва компанії. Щоб не стати жертвою обману та не втратити гроші, радимо купувати талони та паливні картки виключно через офіційні представництва мережі «KLO».

ПОВЕРНУТИСЯ ДО СПИСКУ НОВИН

Інші новини

Пальне Люті
Скільки люті хочеш спрямувати на ворогів сьогодні? ЗаПАЛЬНИЙ збір KLO на FPV- дрони для Сил Спеціальних операцій України.
Ventus – пальне, що дбає про двигун.
Все більше водіїв переходять на палльне Ventus і на це є вагомі причини.
Привіт, щасливчику!
«Лото-Забава» вже на KLO!
Оренда причепів на KLO
Потрібен причіп, але його покупка недоцільна, а послуги служб доставки коштують забагато? Тоді оренда причепа на АЗК KLO – найкращий варіант.
Швартуйся на новенькому KLO у Вишгороді.
Ми відкрили для тебе новий тематичний АЗК біля Київського моря, яке і надихнуло нас на дизайн.
top arrow
Вгору