Новини
12/05/2022

До уваги покупців талонів на пальне мережі KLO

Останнім часом, мережа АЗК «KLO», стикається з фактами перепродажу талонів на пальне, шляхом розміщення певними громадянами оголошень на українських маркетплейсах (зокрема OLX). Звертаємо увагу наших клієнтів на те, що подібні дії мають ознаки незаконної господарської діяльності, та у разі продажу підробних талонів – шахрайства.

На даний час, можливість реалізації талонів на пальне здійснюється на підставі укладених відповідних угод щодо придбання паливно-мастильних матеріалів. Ми закликаємо наших клієнтів бути обачними у виборі джерел придбання пального та використовувати лише офіційні можливості підприємств, які здійснюють діяльність під брендом «KLO».

Інформуємо, що мережа АЗС «KLO» не несе відповідальності за відсутність можливості розрахунку по талонам, придбаних не через офіційні представництва компанії. Щоб не стати жертвою обману та не втратити гроші, радимо купувати талони та паливні картки виключно через офіційні представництва мережі «KLO».

ПОВЕРНУТИСЯ ДО СПИСКУ НОВИН

Інші новини

Адреси працюючих АЗК
Як знайти АЗК, що працює!
Номер гарячої лінії (067) 245-75-00
Спешелті-кава, що заварюється способом фільтр
А що ви чули про спешелті каву, що заварюється способом фільтр на КЛО? Спробуйте нову спешелті-каву на АЗК KLO на Бажана 1-д, м. Славутич та в с. Стоянка Київ-Чоп 20км+925м
Ventus – захищає паливну систему
Бензин виробництва литовського НПЗ Оrlen зі спеціальними присадками
Оновлення програми Лояльності ДякуYOU
Зустрічайте оновлену програму лояльності ДякуYOU на KLO! Відтепер накопичуйте та списуйте бонуси навіть на пальне!
top arrow
Вгору