Новини
19/01/2021

Добрі підсумки 2020 року

Минулий рік змінив звичний уклад життя. Ми навчились жити в умовах пандемії та обмежень. Але попри карантинні заходи волонтери та благодійні фонди продовжували працювати та надавати допомогу тим, хто її потребував. В непростому 2020-му благодійна та волонтерська діяльність мала ще більшу вагу для суспільства.

Хочемо розказати вам про добрі справи наших партнерів, серед яких: благодійний фонд «Таблеточки», волонтери організацій MotoHelp та Kyiv Animal Rescue Group а також про нашу з вами допомогу медикам під час першої хвилі пандемії.

 

«Добра кава» для «Таблеточок»

З травня 2018 року частина прибутку від продажу кожного гарячого напою KLO перераховує благодійному фонду «Таблеточки», що допомагає важкохворим дітям.

Минулого року фонд допоміг більш ніж 4000 дітей. Фонд закуповує ліки, надає паліативну та психологічну допомогу дітям та сім’ям, забезпечує лікування за кордоном, якщо необхідні процедури недоступні в Україні.

Робота «Таблеточок» в кризовому 2020-му мала особливу вагу, оскільки карантинні обмеження вплинули на доходи багатьох сімей, і без того високі витрати на лікування стали ще більш відчутними. Дякуємо працівникам фонду за кожну дитину, що отримала лікування та шанс перемогти хворобу!

Минулого року ми разом з вами зібрали і перерахували «Таблеточкам» 960 000 грн! В цілому за весь час співпраці KLO і фонду ми перерахували 2 300 000 гривень. Дякуємо всім, хто долучився.

 

Пальне для MotoHelp

Волонтери-мотоциклісти MotoHelp надають допомогу постраждалим в ДТП на київських дорогах 24/7. Крім цього, вони транспортують кров з донорських пунктів до лікарень, а також перевозили лікарів на роботу і додому під час весняного карантину, коли не працював громадський транспорт.

В 2020-му ми надали команді MotoHelp 3000 літрів пального на основну діяльність та 1000 літрів на перевезення медиків до місця роботи.
За 2020 рік мотохелпери зробили 208 виїздів з доставки крові та її компонентів!

Орієнтовний кілометраж, який волонтери Мотохелп подолали з кров’ю за 2020 рік: 25 345 км. Приблизні витрати часу мотоциклістів-експедиторів: 502 години за мінімальною оцінкою.

В умовах київського трафіку та заторів, мотоциклісти швидше доставляють життєво необхідну кров. Нова для України практика доставки крові силами волонтерів-мотоциклістів зарекомендувала себе в Україні дуже ефективно.

 

Kyiv Animal Rescue Group – допомога тваринам

Допомогу тваринам, що потрапили в в халепу, цілодобово надають волонтери Kyiv Animal Rescue Group.

Добровольці команди порятунку знімали тварин з дерев, витягували приречених на голодну смерть котів та собак з колекторів, вентиляційних шахт та дахів, допомагали знайти загублених домашніх улюбленців, виловлювали диких тварин, що опинилися в межах міста і перебували в стані шоку.

Всього рятувальники-добровольці в 2020-му:

Здійснили 2439 виїздів
Врятували 2271 тварин, серед яких 1065 котів, 329 собак, 361 кажана, 611 птахів і 131 тварину інших біологічних видів – косулі, кабани, єнотовидні собаки та лисиці.

KLO з радістю надає пальне команді Kyiv Animal Rescue Group та дякує волонтерам за допомогу тваринам!

 

Нагодуй медика ‒ спільна допомога KLO і клієнтів

Починаючи з квітня, компанія KLO щодня передавала гарячі обіди для сотні медпрацівників Київської міської клінічної лікарні №4. Ми готували обіди на базі мережі кафе «Борщ», що знаходяться при АЗС KLO та в період локдауну були зачинені для відвідувачів.

Акція «Нагодуй медика» тривала два місяці.
За цей час було забезпечено 5800 обідів на суму 275500 гривень.
Клієнти KLO зробили можливим приготування 1600 обідів, партнери ‒ 1400.
2800 обідів мережа АЗК KLO забезпечила власним коштом.

Загалом на соціальні проекти, пов`язані з боротьбою з коронавірусом компанія KLO виділила більше 1 мільйона гривень.

Так, ми виділили пальне на суму 300 000 гривень на заправку автомобілів медиків київських опорних лікарень, які зі свого автопарку виділили Верховна рада. Закупили обладнання для кількох лікарень на загальну суму більше 320 тисяч гривень. Купили засоби індивідуального захисту для Головного воєнного госпіталю на суму більше 180 тисяч гривень.

Співробітники компанії власним коштом купили для 13-ї підстанції швидкої допомоги міста Києва, що на 100% працювала з викликами на підозри на коронавірус, засоби індивідуального захисту майже на 100 тисяч грн. Співробітники організували день донора і поповнили запаси банку крові.

Виділили пальне для Солом`янського соціального центру, що працює з групами ризику, та волонтерській організації Motohelp, що допомагає при ДТП та здійснює доставку донорської крові. Червоний хрест України на пальному KLO розвозив продукти для літніх людей та обіди у лікарні. Фонд «Життєлюб» на пальному KLO забезпечив 1200 поїздок підопічних похилого віку на медичні процедури.

Дякуємо всім волонтерам за те, що не тільки продовжили свою діяльність в непростому 2020-му, але і швидко пристосувались до нових умов та відповіли на виклики пандемії! Пишаємось нашою співпрацею!

ПОВЕРНУТИСЯ ДО СПИСКУ НОВИН

Інші новини

Ідеальний день Києва для нас – це коли у ворогів палає🔥
Лютий мерч – такий носитимуть гравці «Динамо» і ти.
Худі та футболки «Пальне люті», які ми створили у колаборації з харківським брендом OHUENO.
Пальне Люті
Скільки люті хочеш спрямувати на ворогів сьогодні? ЗаПАЛЬНИЙ збір KLO на FPV- дрони для Сил Спеціальних операцій України.
Оренда причепів на KLO
Потрібен причіп, але його покупка недоцільна, а послуги служб доставки коштують забагато? Тоді оренда причепа на АЗК KLO – найкращий варіант.
KLO на Броварському проспекті відкритий!
Чашка запашної кави з виглядом на оповиті туманом верхівки сосен 🌲🌲🌲 Якщо тобі до вподоби така перерва у дорозі, то чекаємо тебе на тематичному KLO на броварському проспекті.
top arrow
Вгору