Новини
20/08/2022

Маскувальні сітки для ЗСУ: сховаємо наших воїнів від очей ворогів

Українська армія на передовій постійно потребує маскувальних сіток – про це говорять і самі військові, і волонтери, які возять необхідну допомогу на передову. Потреба у сітках актуалізується практично після кожного серйозного обстрілу наших позицій із боку бойовиків. Також нові маскувальні сітки чекають на нових позиціях ЗСУ, які виникають внаслідок «повзучого наступу» та звільнення нових сотень метрів українських земель.

По всій Україні працюють волонтерські групи з плетіння маскувальних сіток, і практично всі групи працюють у стані цейтноту – замовлень з передової багато, українська техніка, бліндажі та траншеї вишиковуються в чергу за hande-made захистом, а робочих рук для плетіння не вистачає . І черга рухається повільно, а обстріл відбувається щодня.

Перерахували на рахунок Волонтерського руху “Батальйон Сітка” 30 000 грн. благодійної допомоги. Завдяки цим коштам десятки військової техніки ЗСУ отримають від волонтерів надзвичайно необхідний захист від ворожого ока.

Якщо ви теж хочете допомогти хлопцям та дівчатам у цій важливій місії – ви можете вибрати зручний для себе ви помозі на їх сторінці у Фейсбук.

Слава Україні!

ПОВЕРНУТИСЯ ДО СПИСКУ НОВИН

Інші новини

Пальне Люті
Скільки люті хочеш спрямувати на ворогів сьогодні? ЗаПАЛЬНИЙ збір KLO на FPV- дрони для Сил Спеціальних операцій України.
Швартуйся на новенькому KLO у Вишгороді.
Ми відкрили для тебе новий тематичний АЗК біля Київського моря, яке і надихнуло нас на дизайн.
Оренда причепів на KLO
Потрібен причіп, але його покупка недоцільна, а послуги служб доставки коштують забагато? Тоді оренда причепа на АЗК KLO – найкращий варіант.
Ventus – пальне, що дбає про двигун.
Все більше водіїв переходять на палльне Ventus і на це є вагомі причини.
День Києва з ФК «Динамо» на АЗК KLO.
top arrow
Вгору