Новини
20/08/2022

Маскувальні сітки для ЗСУ: сховаємо наших воїнів від очей ворогів

Українська армія на передовій постійно потребує маскувальних сіток – про це говорять і самі військові, і волонтери, які возять необхідну допомогу на передову. Потреба у сітках актуалізується практично після кожного серйозного обстрілу наших позицій із боку бойовиків. Також нові маскувальні сітки чекають на нових позиціях ЗСУ, які виникають внаслідок «повзучого наступу» та звільнення нових сотень метрів українських земель.

По всій Україні працюють волонтерські групи з плетіння маскувальних сіток, і практично всі групи працюють у стані цейтноту – замовлень з передової багато, українська техніка, бліндажі та траншеї вишиковуються в чергу за hande-made захистом, а робочих рук для плетіння не вистачає . І черга рухається повільно, а обстріл відбувається щодня.

Перерахували на рахунок Волонтерського руху “Батальйон Сітка” 30 000 грн. благодійної допомоги. Завдяки цим коштам десятки військової техніки ЗСУ отримають від волонтерів надзвичайно необхідний захист від ворожого ока.

Якщо ви теж хочете допомогти хлопцям та дівчатам у цій важливій місії – ви можете вибрати зручний для себе ви помозі на їх сторінці у Фейсбук.

Слава Україні!

ПОВЕРНУТИСЯ ДО СПИСКУ НОВИН

Інші новини

Лютий мерч – такий носитимуть гравці «Динамо» і ти.
Худі та футболки «Пальне люті», які ми створили у колаборації з харківським брендом OHUENO.
KLO на Броварському проспекті відкритий!
Чашка запашної кави з виглядом на оповиті туманом верхівки сосен 🌲🌲🌲 Якщо тобі до вподоби така перерва у дорозі, то чекаємо тебе на тематичному KLO на броварському проспекті.
Пальне Люті
Скільки люті хочеш спрямувати на ворогів сьогодні? ЗаПАЛЬНИЙ збір KLO на FPV- дрони для Сил Спеціальних операцій України.
ТОП жахливих морозних речей
ТОП жахливих морозних речей, які ніколи не стануться з тими хто відвідує KLO:
Ventus – пальне, що дбає про двигун.
Все більше водіїв переходять на палльне Ventus і на це є вагомі причини.
top arrow
Вгору