Новини
01/05/2021

Мережа АЗК KLO відкрила нову станцію на Позняках

На з’їзді з Південного моста почав роботу великий АЗК KLO в новому форматі. АЗС відкрилася за адресою пр-т М. Бажана, 2Б і працює в тестовому режимі.

АЗК відрізняється високим пропускним режимом: на станції 24 паливо-розподільних колонки. Заправитися можна всіма видами пального: висооктановим F-100, бензинами Ventus 95, Euro 95, Shebel 95, Shebel 92; автомобільний газ; дизель Ventus і Euro. Для дизельних авто також встановлено 2 пістолети із реагентом AdBlue.

У двоповерховому комплексі АЗС розташований магазин і кав’ярня Kawabar. Зараз в магазині стандартний набір товарів, але найближчим часом з’являться полиці з новими для мережі продуктами ‒ наприклад кава в зернах класу Specialty, нові снеки і напої. На цьому АЗК планується оновити лінійку фаст-фуду. У Kawabar будуть представлені нові позиції продуктів, яких раніше не було в мережі. Асортимент в стадії затвердження.

Інтер’єр АЗК оформлений в стилі станції метро «Шулявська». У декорі використовується характерна для цієї станції плитка, світлові рубрикатори виконані в стилі Київського метрополітену. Одну зі стін прикрашає копія знаменитого київського муралу.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО СПИСКУ НОВИН

Інші новини

На АЗК KLO відкриті міні-відділення Meest!
Забирайте або відправляйте посилку на улюбленому АЗК
Оренда причепів на KLO
Джек-пот в півмільйона зірвано на АЗС вперше в Україні!
Джек-пот в півмільйона зірвано на АЗС вперше в Україні!
Мережа KLO перезапускає збір батарейок!
Ми розробили нові прозорі контейнери двох типів для збору батарейок
Київська мережа АЗК KLO приготувала подарунок для своїх гостей до Дня Києва
Київська мережа АЗК KLO приготувала подарунок для своїх гостей до Дня Києва
top arrow
Вгору