Новини
01/05/2021

Мережа АЗК KLO відкрила нову станцію на Позняках

На з’їзді з Південного моста почав роботу великий АЗК KLO в новому форматі. АЗС відкрилася за адресою пр-т М. Бажана, 2Б і працює в тестовому режимі.

АЗК відрізняється високим пропускним режимом: на станції 24 паливо-розподільних колонки. Заправитися можна всіма видами пального: висооктановим F-100, бензинами Ventus 95, Euro 95, Shebel 95, Shebel 92; автомобільний газ; дизель Ventus і Euro. Для дизельних авто також встановлено 2 пістолети із реагентом AdBlue.

У двоповерховому комплексі АЗС розташований магазин і кав’ярня Kawabar. Зараз в магазині стандартний набір товарів, але найближчим часом з’являться полиці з новими для мережі продуктами ‒ наприклад кава в зернах класу Specialty, нові снеки і напої. На цьому АЗК планується оновити лінійку фаст-фуду. У Kawabar будуть представлені нові позиції продуктів, яких раніше не було в мережі. Асортимент в стадії затвердження.

Інтер’єр АЗК оформлений в стилі станції метро «Шулявська». У декорі використовується характерна для цієї станції плитка, світлові рубрикатори виконані в стилі Київського метрополітену. Одну зі стін прикрашає копія знаменитого київського муралу.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО СПИСКУ НОВИН

Інші новини

Пальне Люті
Скільки люті хочеш спрямувати на ворогів сьогодні? ЗаПАЛЬНИЙ збір KLO на FPV- дрони для Сил Спеціальних операцій України.
Швартуйся на новенькому KLO у Вишгороді.
Ми відкрили для тебе новий тематичний АЗК біля Київського моря, яке і надихнуло нас на дизайн.
Оренда причепів на KLO
Потрібен причіп, але його покупка недоцільна, а послуги служб доставки коштують забагато? Тоді оренда причепа на АЗК KLO – найкращий варіант.
Ventus – пальне, що дбає про двигун.
Все більше водіїв переходять на палльне Ventus і на це є вагомі причини.
День Києва з ФК «Динамо» на АЗК KLO.
top arrow
Вгору