Новини
01/05/2021

Мережа АЗК KLO відкрила нову станцію на Позняках

На з’їзді з Південного моста почав роботу великий АЗК KLO в новому форматі. АЗС відкрилася за адресою пр-т М. Бажана, 2Б і працює в тестовому режимі.

АЗК відрізняється високим пропускним режимом: на станції 24 паливо-розподільних колонки. Заправитися можна всіма видами пального: висооктановим F-100, бензинами Ventus 95, Euro 95, Shebel 95, Shebel 92; автомобільний газ; дизель Ventus і Euro. Для дизельних авто також встановлено 2 пістолети із реагентом AdBlue.

У двоповерховому комплексі АЗС розташований магазин і кав’ярня Kawabar. Зараз в магазині стандартний набір товарів, але найближчим часом з’являться полиці з новими для мережі продуктами ‒ наприклад кава в зернах класу Specialty, нові снеки і напої. На цьому АЗК планується оновити лінійку фаст-фуду. У Kawabar будуть представлені нові позиції продуктів, яких раніше не було в мережі. Асортимент в стадії затвердження.

Інтер’єр АЗК оформлений в стилі станції метро «Шулявська». У декорі використовується характерна для цієї станції плитка, світлові рубрикатори виконані в стилі Київського метрополітену. Одну зі стін прикрашає копія знаменитого київського муралу.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО СПИСКУ НОВИН

Інші новини

Лютий мерч – такий носитимуть гравці «Динамо» і ти.
Худі та футболки «Пальне люті», які ми створили у колаборації з харківським брендом OHUENO.
KLO на Броварському проспекті відкритий!
Чашка запашної кави з виглядом на оповиті туманом верхівки сосен 🌲🌲🌲 Якщо тобі до вподоби така перерва у дорозі, то чекаємо тебе на тематичному KLO на броварському проспекті.
Новенька та екзотична: АЗК у Святопетрівську.
Новий KLO це тропічні рослини та неон у дизайні. АЗК просто створено для того, щоб занурити тебе в атмосферу екзотичної мандрівки та підняти тобі настрій.
Пальне Люті
Скільки люті хочеш спрямувати на ворогів сьогодні? ЗаПАЛЬНИЙ збір KLO на FPV- дрони для Сил Спеціальних операцій України.
ТОП жахливих морозних речей
ТОП жахливих морозних речей, які ніколи не стануться з тими хто відвідує KLO:
top arrow
Вгору