Новини
09/09/2020

Мережа АЗС KLO відправила батарейки на переробку до Румунії

Вже більше 8 років мережа АЗС KLO збирає використані батарейки. На кожній АЗС є спеціальна коробка, в яку кожен може вкинути відпрацьовані батарейки.

 

Спочатку ми відправляли батарейки на утилізацію на львівський завод «Аргентум». Згодом «Аргентум» припинив переробку, але ми продовжили збирати батарейки і паралельно шукати підрядника, що прийме їх на повну переробку. На жаль, в Україні таких підприємств немає, тож батарейки накопичувались на наших складах.

 

Тепер ми раді повідомити, що обрали завод GreenWee в Румунії та власним коштом вже оплатили транспортування та повну переробку майже чотирьох тонн батарейок. 100-відсоткова переробка є прициповою для нас, адже маленька батарейка ‒ це бомба сповільненої дії. Одна викинута у смітник батарейка – це 16 кв. м забрудненої землі. На відновлення її первинного стану знадобиться щонайменше 50 років. При цьому до України щороку завозиться майже 3000 тонн батарейок!

 

KLO дбає про безпеку навколишнього середовища і ви можете допомогти нам в цьому. Не викидайте батарейки у смітник. Віддайте їх нам для відправки на повну переробку ‒ так ми разом захистимо наш дім від забруднення.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО СПИСКУ НОВИН

Інші новини

Лютий мерч – такий носитимуть гравці «Динамо» і ти.
Худі та футболки «Пальне люті», які ми створили у колаборації з харківським брендом OHUENO.
KLO на Броварському проспекті відкритий!
Чашка запашної кави з виглядом на оповиті туманом верхівки сосен 🌲🌲🌲 Якщо тобі до вподоби така перерва у дорозі, то чекаємо тебе на тематичному KLO на броварському проспекті.
Новенька та екзотична: АЗК у Святопетрівську.
Новий KLO це тропічні рослини та неон у дизайні. АЗК просто створено для того, щоб занурити тебе в атмосферу екзотичної мандрівки та підняти тобі настрій.
Пальне Люті
Скільки люті хочеш спрямувати на ворогів сьогодні? ЗаПАЛЬНИЙ збір KLO на FPV- дрони для Сил Спеціальних операцій України.
ТОП жахливих морозних речей
ТОП жахливих морозних речей, які ніколи не стануться з тими хто відвідує KLO:
top arrow
Вгору