Новини
09/09/2020

Мережа АЗС KLO відправила батарейки на переробку до Румунії

Вже більше 8 років мережа АЗС KLO збирає використані батарейки. На кожній АЗС є спеціальна коробка, в яку кожен може вкинути відпрацьовані батарейки.

 

Спочатку ми відправляли батарейки на утилізацію на львівський завод «Аргентум». Згодом «Аргентум» припинив переробку, але ми продовжили збирати батарейки і паралельно шукати підрядника, що прийме їх на повну переробку. На жаль, в Україні таких підприємств немає, тож батарейки накопичувались на наших складах.

 

Тепер ми раді повідомити, що обрали завод GreenWee в Румунії та власним коштом вже оплатили транспортування та повну переробку майже чотирьох тонн батарейок. 100-відсоткова переробка є прициповою для нас, адже маленька батарейка ‒ це бомба сповільненої дії. Одна викинута у смітник батарейка – це 16 кв. м забрудненої землі. На відновлення її первинного стану знадобиться щонайменше 50 років. При цьому до України щороку завозиться майже 3000 тонн батарейок!

 

KLO дбає про безпеку навколишнього середовища і ви можете допомогти нам в цьому. Не викидайте батарейки у смітник. Віддайте їх нам для відправки на повну переробку ‒ так ми разом захистимо наш дім від забруднення.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО СПИСКУ НОВИН

Інші новини

Пальне Люті
Скільки люті хочеш спрямувати на ворогів сьогодні? ЗаПАЛЬНИЙ збір KLO на FPV- дрони для Сил Спеціальних операцій України.
Швартуйся на новенькому KLO у Вишгороді.
Ми відкрили для тебе новий тематичний АЗК біля Київського моря, яке і надихнуло нас на дизайн.
Оренда причепів на KLO
Потрібен причіп, але його покупка недоцільна, а послуги служб доставки коштують забагато? Тоді оренда причепа на АЗК KLO – найкращий варіант.
Ventus – пальне, що дбає про двигун.
Все більше водіїв переходять на палльне Ventus і на це є вагомі причини.
День Києва з ФК «Динамо» на АЗК KLO.
top arrow
Вгору