Новини
01/07/2021

Мережа KLO перезапускає збір батарейок!

Вже 9 років ми збираємо батарейки на утилізацію. Раніше ми самостійно шукали підрядників, що переробляли відпрацьовані батарейки, але з цього року ми вирішили оновити процес збору батарейок.

Разом з громадською організацією «Батарейки, здавайтеся!» ми розробили нові контейнери двох типів для збору батарейок.

Контейнери вже встановлені на всіх наших АЗК! Вони прозорі і слугуватимуть довго, бо вироблені з пластику з якого виготовляють ілюмінатори літаків.

На кожному нашому АЗК відтепер ви можете здати в ці новенькі контейнери відпрацьовані батарейки та акумулятори будь-якого типу.

Всі зібрані батарейки наш підрядник “Екологічні інвестиції” відправляє на 100% переробку на завод Green Wee в Румунії. Переробку фінансує KLO та Panasonic Ukraine.
Здати можна не більше 50 батарейок від однієї людини.

 

Не викидайте свої відпрацьовані батарейки ‒ здавайте їх нам на утилізацію, адже лише одна батарейка забруднює 16 кв. м. ґрунту.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО СПИСКУ НОВИН

Інші новини

Пальне Люті
Скільки люті хочеш спрямувати на ворогів сьогодні? ЗаПАЛЬНИЙ збір KLO на FPV- дрони для Сил Спеціальних операцій України.
Швартуйся на новенькому KLO у Вишгороді.
Ми відкрили для тебе новий тематичний АЗК біля Київського моря, яке і надихнуло нас на дизайн.
Оренда причепів на KLO
Потрібен причіп, але його покупка недоцільна, а послуги служб доставки коштують забагато? Тоді оренда причепа на АЗК KLO – найкращий варіант.
Ventus – пальне, що дбає про двигун.
Все більше водіїв переходять на палльне Ventus і на це є вагомі причини.
День Києва з ФК «Динамо» на АЗК KLO.
top arrow
Вгору