Новини
25/07/2022

Новий дизайн стаканчиків на KLO

Ковток кави, як ковток життя 🥤

Веселитися соромно, балувати себе не на часі, які радощі, якщо війна в країні. Така думка іноді виникає мало не у кожного з нас. Та чи вірна вона?

Ні! Поки захисники й захисниці України тримають небо над нами, усі ми маємо дуже важливу місію — продовжувати жити. Заради них, для себе і на користь держави.
Адже зараз українці, як ніхто у світі, розуміють цінність життя. Як ніколи, ми насолоджуємось моментом «тут і зараз» і маємо навчитись по-справжньому цінувати кожен день. Не забуваючи про війну, і не забуваючи про себе.
Відпочивати, зустрічатись з друзями, посміхатись і пити каву не соромно. Адже саме з таких простих радощів і складається звичайне мирне життя, якого ми всі так прагнемо.

Тож зупиніться, видихніть і зробіть ковток кави за тих, хто нас захищає!

ПОВЕРНУТИСЯ ДО СПИСКУ НОВИН

Інші новини

Лютий мерч – такий носитимуть гравці «Динамо» і ти.
Худі та футболки «Пальне люті», які ми створили у колаборації з харківським брендом OHUENO.
KLO на Броварському проспекті відкритий!
Чашка запашної кави з виглядом на оповиті туманом верхівки сосен 🌲🌲🌲 Якщо тобі до вподоби така перерва у дорозі, то чекаємо тебе на тематичному KLO на броварському проспекті.
Новенька та екзотична: АЗК у Святопетрівську.
Новий KLO це тропічні рослини та неон у дизайні. АЗК просто створено для того, щоб занурити тебе в атмосферу екзотичної мандрівки та підняти тобі настрій.
Пальне Люті
Скільки люті хочеш спрямувати на ворогів сьогодні? ЗаПАЛЬНИЙ збір KLO на FPV- дрони для Сил Спеціальних операцій України.
ТОП жахливих морозних речей
ТОП жахливих морозних речей, які ніколи не стануться з тими хто відвідує KLO:
top arrow
Вгору