Новини
25/07/2022

Новий дизайн стаканчиків на KLO

Ковток кави, як ковток життя 🥤

Веселитися соромно, балувати себе не на часі, які радощі, якщо війна в країні. Така думка іноді виникає мало не у кожного з нас. Та чи вірна вона?

Ні! Поки захисники й захисниці України тримають небо над нами, усі ми маємо дуже важливу місію — продовжувати жити. Заради них, для себе і на користь держави.
Адже зараз українці, як ніхто у світі, розуміють цінність життя. Як ніколи, ми насолоджуємось моментом «тут і зараз» і маємо навчитись по-справжньому цінувати кожен день. Не забуваючи про війну, і не забуваючи про себе.
Відпочивати, зустрічатись з друзями, посміхатись і пити каву не соромно. Адже саме з таких простих радощів і складається звичайне мирне життя, якого ми всі так прагнемо.

Тож зупиніться, видихніть і зробіть ковток кави за тих, хто нас захищає!

ПОВЕРНУТИСЯ ДО СПИСКУ НОВИН

Інші новини

«Чим люди займаються в часи війни? Або волонтерством, або хліб печуть»
Жіночий Ветеранський Рух - вражаюча сила "слабкого" полу
Цього вікенду проходив чемпіонат Києва по боксу для чоловіків та жінок до 22 років.
На чемпіонаті Києва з боксу серед чоловіків до 22-х років, вихованець Євгена Барабанова здобув перемогу та став чемпіоном міста Києва!
Люди, якими пишаємось понад усе!
Сьогодні наше професійне свято – День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості. І ми хочемо зізнатись в щирій любові до кожної людини з команди KLO.
На міжнародному Чемпіонаті з дзюдо серед ветеранів Україна виборола 2 золота та 6 бронз!
Цього року Чемпіонат світу з дзюдо серед спортсменів віком від 30 років пройшов у Кракові. Це було свято спорту, досвіду та майстерності.
Працюємо 24/7
Щоб рятівники, медики, пожежні служби та всі хранителі нашого спокою могли заправити автівки, випити кави чи перекусити в будь-який момент доби, більшість АЗК нашої мережі повертаються до графіка роботи 24/7.
top arrow
Вгору