Новини
01/12/2021

Оновлення програми Лояльності ДякуYOU

KLO презентує оновлену програму лояльності!

З 1 грудня столична мережа АЗК KLO запускає оновлену програму лояльності ДякуYOU. Відтепер бонуси можна витрачати практично без жодних обмежень. Можливості списання бонусів розширені на лінійку пального. А ще нарахована вигода – безстрокова. Це дозволяє користуватися нею на власний розсуд у найпотрібніший момент.

Бонуси зараховуються за будь-яку покупку, навіть якщо ця покупка була «за бонуси». Отримані бонуси сьогодні стають доступними для використання вже наступного дня.

Термін дії бонусів необмежений і їх можна витрачати як на пальне, так і не на пальне – продукти, побутові та автотовари, їжу та каву.

 

Списання бонусів можливе тільки для зареєстрованих у програмі лояльності клієнтів. Правила участі у програмі лояльності ДякуYOU –  за посиланнями

Щоб стати учасником програми лояльності ДякуYOU system, потрібно завантажити додаток KLO в Apple Store чи в Google Play. Також можна отримати пластикову картку на будь-якій АЗК та зареєструватись, заповнивши анкету в персональному кабінеті на сайті klo.ua або за телефоном гарячої лінії KLO 0-800-501-898.

 

Офіційні правила нарахування бонусів на пальне – за посиланням

 

 

ПОВЕРНУТИСЯ ДО СПИСКУ НОВИН

Інші новини

Лютий мерч – такий носитимуть гравці «Динамо» і ти.
Худі та футболки «Пальне люті», які ми створили у колаборації з харківським брендом OHUENO.
Пальне Люті
Скільки люті хочеш спрямувати на ворогів сьогодні? ЗаПАЛЬНИЙ збір KLO на FPV- дрони для Сил Спеціальних операцій України.
KLO на Броварському проспекті відкритий!
Чашка запашної кави з виглядом на оповиті туманом верхівки сосен 🌲🌲🌲 Якщо тобі до вподоби така перерва у дорозі, то чекаємо тебе на тематичному KLO на броварському проспекті.
Оренда причепів на KLO
Потрібен причіп, але його покупка недоцільна, а послуги служб доставки коштують забагато? Тоді оренда причепа на АЗК KLO – найкращий варіант.
ТОП жахливих морозних речей
ТОП жахливих морозних речей, які ніколи не стануться з тими хто відвідує KLO:
top arrow
Вгору