Новини
01/12/2021

Оновлення програми Лояльності ДякуYOU

KLO презентує оновлену програму лояльності!

З 1 грудня столична мережа АЗК KLO запускає оновлену програму лояльності ДякуYOU. Відтепер бонуси можна витрачати практично без жодних обмежень. Можливості списання бонусів розширені на лінійку пального. А ще нарахована вигода – безстрокова. Це дозволяє користуватися нею на власний розсуд у найпотрібніший момент.

Бонуси зараховуються за будь-яку покупку, навіть якщо ця покупка була «за бонуси». Отримані бонуси сьогодні стають доступними для використання вже наступного дня.

Термін дії бонусів необмежений і їх можна витрачати як на пальне, так і не на пальне – продукти, побутові та автотовари, їжу та каву.

 

Списання бонусів можливе тільки для зареєстрованих у програмі лояльності клієнтів. Правила участі у програмі лояльності ДякуYOU –  за посиланнями

Щоб стати учасником програми лояльності ДякуYOU system, потрібно завантажити додаток KLO в Apple Store чи в Google Play. Також можна отримати пластикову картку на будь-якій АЗК та зареєструватись, заповнивши анкету в персональному кабінеті на сайті klo.ua або за телефоном гарячої лінії KLO 0-800-501-898.

 

Офіційні правила нарахування бонусів на пальне – за посиланням

 

 

ПОВЕРНУТИСЯ ДО СПИСКУ НОВИН

Інші новини

Ventus – захищає паливну систему
Бензин виробництва литовського НПЗ Оrlen зі спеціальними присадками
ЧОООООООООРНИЙ ТИЖДЕНЬ
Ламаємо стереотипи та не обмежуємося знижками лише на «чорну п’ятницю» 😎 KLO оголошує ЧОООООООООРНИЙ ТИЖДЕНЬ 🔜
Зимовий дизель вже на KLO
На КLO на ваші двигуни вже чекає Euro Diesel та Ventus Diesel😉 З дизпаливом від KLO морози до –20°C для ваших авто – не морози, а легкий морський бриз🙃🏖
Як працює сервіс безконтактної заправки KLO PAY
Тепер на KLO можна заправити пальне, не виходячи з авто. Достатньо мати смартфон, встановити наш мобільний застосунок або оновити його до останньої версії.
З Днем автомобіліста!
Друзі, вітаємо з професійним святом - Днем автомобіліста!
top arrow
Вгору