Новини
01/12/2021

Оновлення програми Лояльності ДякуYOU

KLO презентує оновлену програму лояльності!

З 1 грудня столична мережа АЗК KLO запускає оновлену програму лояльності ДякуYOU. Відтепер бонуси можна витрачати практично без жодних обмежень. Можливості списання бонусів розширені на лінійку пального. А ще нарахована вигода – безстрокова. Це дозволяє користуватися нею на власний розсуд у найпотрібніший момент.

Бонуси зараховуються за будь-яку покупку, навіть якщо ця покупка була «за бонуси». Отримані бонуси сьогодні стають доступними для використання вже наступного дня.

Термін дії бонусів необмежений і їх можна витрачати як на пальне, так і не на пальне – продукти, побутові та автотовари, їжу та каву.

 

Списання бонусів можливе тільки для зареєстрованих у програмі лояльності клієнтів. Правила участі у програмі лояльності ДякуYOU –  за посиланнями

Щоб стати учасником програми лояльності ДякуYOU system, потрібно завантажити додаток KLO в Apple Store чи в Google Play. Також можна отримати пластикову картку на будь-якій АЗК та зареєструватись, заповнивши анкету в персональному кабінеті на сайті klo.ua або за телефоном гарячої лінії KLO 0-800-501-898.

 

Офіційні правила нарахування бонусів на пальне – за посиланням

 

 

ПОВЕРНУТИСЯ ДО СПИСКУ НОВИН

Інші новини

До уваги покупців талонів на пальне мережі KLO
До уваги покупців талонів на пальне мережі KLO
Адреси працюючих АЗК
Як знайти АЗК, що працює!
Номер гарячої лінії (067) 245-75-00
Спешелті-кава, що заварюється способом фільтр
А що ви чули про спешелті каву, що заварюється способом фільтр на КЛО? Спробуйте нову спешелті-каву на АЗК KLO на Бажана 1-д, м. Славутич та в с. Стоянка Київ-Чоп 20км+925м
Ventus – захищає паливну систему
Бензин виробництва литовського НПЗ Оrlen зі спеціальними присадками
top arrow
Вгору