Новини
29/06/2022

Правила заправки в каністри

Любі водії та водійки, в наш час у багатьох особливо гостро стоїть потреба заправити пальне не тільки в бак авто, а й в каністру. Щоб цей процес був комфортним, ми зібрали для вас основні правила користування нею.

Здавалося б дуже просто залити нафтопродукти в будь-яку тару. Але річ у тому, що пластик не може забезпечити збереження бензину й він може просочуватись крізь пластикову поверхню. Що може стати причиною пожежі та загрожувати вашому життю.

Через це було розроблено каністри зі спеціалізованих полімерних матеріалів. Він відрізняється тим, що не накопичує статичну електрику, а значить і пальне не проникає через стінки каністри.

В Україні офіційно заборонено заправляти пластикові та скляні каністри (посилання на постанову Кабінету Міністрів). Працівники АЗК мають право заливати бензин виключно в металеві та полімерні каністри, які призначені для зберігання нафтопродуктів і на яких нанесене відповідне маркування.

Купуючи каністру з полімеру, щоб впевнитись в її якості зверніть на кілька ознак:

  • на боковині тари має бути один з цих написів «PETROL», «GASOLINE»чи «FUEL»,
  • маркування повинно мати круглий знак,
  • каністра для бензину не повинна проминатися.

Придбати спеціалізовану каністру ви можете і на наших АЗК. Нехай ваші подорожі будуть безпечними.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО СПИСКУ НОВИН

Інші новини

Лютий мерч – такий носитимуть гравці «Динамо» і ти.
Худі та футболки «Пальне люті», які ми створили у колаборації з харківським брендом OHUENO.
KLO на Броварському проспекті відкритий!
Чашка запашної кави з виглядом на оповиті туманом верхівки сосен 🌲🌲🌲 Якщо тобі до вподоби така перерва у дорозі, то чекаємо тебе на тематичному KLO на броварському проспекті.
Новенька та екзотична: АЗК у Святопетрівську.
Новий KLO це тропічні рослини та неон у дизайні. АЗК просто створено для того, щоб занурити тебе в атмосферу екзотичної мандрівки та підняти тобі настрій.
Пальне Люті
Скільки люті хочеш спрямувати на ворогів сьогодні? ЗаПАЛЬНИЙ збір KLO на FPV- дрони для Сил Спеціальних операцій України.
ТОП жахливих морозних речей
ТОП жахливих морозних речей, які ніколи не стануться з тими хто відвідує KLO:
top arrow
Вгору