Новини
18/08/2022

Вітаємо Збірну Журналістів України, яка стала володарем Кубка Незалежності з футболу!

Сьогодні, коли наші Воїни Світла тримають небо над нами, наші основні задачі це робити своє діло, допомогати ЗСУ та жити, отже саме заради цього наші хлопці так запекло боронять нашу Державу.

Із нагоди 31-ї річниці Незалежності України в Києві на полях НТК ім. В. Баннікова пройшов щорічний благодійний футбольний турнір “Кубок незалежності”, який об’єднав між собою українську владу, журналістів, профспілки та футбольних функціонерів для благодійної мети – допомогти Збройним Силам України

Перемогу у турнірі здобула Збірна журналістів України, яка з рахунком 7:2 у фінальній грі здолала опір команди ДП “Антонов”. Це перший “Кубок Незалежності” в колекції журналістів, лише в 2017 році Збірна журналістів України ставала срібними призерами турніру.

Ми, компанія KLO, підтримали Команду Збірної журналістів України, як підсиленням команди трьома своїми працівниками, так і перерахуванням організаційного внеску на допомогу ЗСУ. Дякуємо заходу за таку можливість, та тренеру Геннадію Луніну за перемогу. 

Слава Україні!

ПОВЕРНУТИСЯ ДО СПИСКУ НОВИН

Інші новини

Лютий мерч – такий носитимуть гравці «Динамо» і ти.
Худі та футболки «Пальне люті», які ми створили у колаборації з харківським брендом OHUENO.
KLO на Броварському проспекті відкритий!
Чашка запашної кави з виглядом на оповиті туманом верхівки сосен 🌲🌲🌲 Якщо тобі до вподоби така перерва у дорозі, то чекаємо тебе на тематичному KLO на броварському проспекті.
Новенька та екзотична: АЗК у Святопетрівську.
Новий KLO це тропічні рослини та неон у дизайні. АЗК просто створено для того, щоб занурити тебе в атмосферу екзотичної мандрівки та підняти тобі настрій.
Пальне Люті
Скільки люті хочеш спрямувати на ворогів сьогодні? ЗаПАЛЬНИЙ збір KLO на FPV- дрони для Сил Спеціальних операцій України.
ТОП жахливих морозних речей
ТОП жахливих морозних речей, які ніколи не стануться з тими хто відвідує KLO:
top arrow
Вгору