Новини
18/08/2022

Вітаємо Збірну Журналістів України, яка стала володарем Кубка Незалежності з футболу!

Сьогодні, коли наші Воїни Світла тримають небо над нами, наші основні задачі це робити своє діло, допомогати ЗСУ та жити, отже саме заради цього наші хлопці так запекло боронять нашу Державу.

Із нагоди 31-ї річниці Незалежності України в Києві на полях НТК ім. В. Баннікова пройшов щорічний благодійний футбольний турнір “Кубок незалежності”, який об’єднав між собою українську владу, журналістів, профспілки та футбольних функціонерів для благодійної мети – допомогти Збройним Силам України

Перемогу у турнірі здобула Збірна журналістів України, яка з рахунком 7:2 у фінальній грі здолала опір команди ДП “Антонов”. Це перший “Кубок Незалежності” в колекції журналістів, лише в 2017 році Збірна журналістів України ставала срібними призерами турніру.

Ми, компанія KLO, підтримали Команду Збірної журналістів України, як підсиленням команди трьома своїми працівниками, так і перерахуванням організаційного внеску на допомогу ЗСУ. Дякуємо заходу за таку можливість, та тренеру Геннадію Луніну за перемогу. 

Слава Україні!

ПОВЕРНУТИСЯ ДО СПИСКУ НОВИН

Інші новини

Пальне Люті
Скільки люті хочеш спрямувати на ворогів сьогодні? ЗаПАЛЬНИЙ збір KLO на FPV- дрони для Сил Спеціальних операцій України.
Швартуйся на новенькому KLO у Вишгороді.
Ми відкрили для тебе новий тематичний АЗК біля Київського моря, яке і надихнуло нас на дизайн.
Оренда причепів на KLO
Потрібен причіп, але його покупка недоцільна, а послуги служб доставки коштують забагато? Тоді оренда причепа на АЗК KLO – найкращий варіант.
Ventus – пальне, що дбає про двигун.
Все більше водіїв переходять на палльне Ventus і на це є вагомі причини.
День Києва з ФК «Динамо» на АЗК KLO.
top arrow
Вгору