Новини
10/02/2020

Заходи безпеки на KLO

На KLO запровадили безпрецедентні заходи безпеки, щоб запобігти розповсюдженню вірусу на наших АЗК.

Для безпеки клієнтів, що не можуть з різних причин залишитися вдома, та безпеки нашого персоналу на KLO, ми запровадили спеціальні карантинні заходи.

Ми слідкуємо за станом здоров’я персоналу наших АЗК та регулярно контролюємо температуру тіла кожного співробітника. Слідкуємо за чистотою рук: регулярно миємо та обробляємо згідно рекомендацій ВООЗ, користуємось антисептиками, працюємо в захисних рукавицях. Всі поверхні на АЗК регулярно дезінфікуються.

Крім рукавичок, співробітники забезпечені масками, які вони міняють 6 разів за зміну, та спеціальними окулярами. В прикасовій зоні ми встановили захисне скло. Це додатковий бар’єр від розповсюдження інфекцій повітряно-крапельним механізмом.

Дотримуйтесь безпечної дистанції під час обслуговування на АЗК ‒ для цього на підлозі в прикасовій зоні нанесена спеціальна розмітка.

Також на кожній АЗК є антисептики для рук, якими ви можете вільно користуватися.

Будьте відповідальними під час карантину, зменшить кількість соціальних контактів і дотримуйтесь всіх рекомендацій МОЗу. А ми з свого боку зробили наші АЗК безпечними для вас.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО СПИСКУ НОВИН

Інші новини

Пальне Люті
Скільки люті хочеш спрямувати на ворогів сьогодні? ЗаПАЛЬНИЙ збір KLO на FPV- дрони для Сил Спеціальних операцій України.
Швартуйся на новенькому KLO у Вишгороді.
Ми відкрили для тебе новий тематичний АЗК біля Київського моря, яке і надихнуло нас на дизайн.
Оренда причепів на KLO
Потрібен причіп, але його покупка недоцільна, а послуги служб доставки коштують забагато? Тоді оренда причепа на АЗК KLO – найкращий варіант.
Ventus – пальне, що дбає про двигун.
Все більше водіїв переходять на палльне Ventus і на це є вагомі причини.
День Києва з ФК «Динамо» на АЗК KLO.
top arrow
Вгору