Преса про нас
12/02/2020

НА ЗАПРАВКАХ ОККО І KLO НАЙКРАЩІ СИСТЕМИ ХАРЧУВАННЯ – ДОСЛІДЖЕННЯ

Напередодні великодніх свят безліч автомобілістів запланували тривалі «марш-кидки» до родичів, а в тривалих поїздках важливим є фактор харчування, особливо якщо подорож проходить з дітьми. Традиція брати з собою «тормозки» пішла в небуття разом з розвитком фаст-фуду на придорожніх автозаправних комплексах. Зараз АЗС без магазину, кафе-ресторану і свіжої випічки вже вважається анахронізмом, і автомобіліста туди проблематично заманити навіть низькою ціною на пальне. Зараз вибір їжі величезний, на будь-який смак і гаманець. Але чи не призведе гонка за асортиментом і швидкістю обслуговування до «компромісів» в плані якості? Експерти Інституту споживчих експертиз вирішили перевірити дорожній «громадське харчування» і вирушили на заправки.

Як і раніше дозволити собі повноцінну кухню на АЗС можуть дозволити собі не всі – наприклад, у великих мережах Glusco, AMIC або ANPдо досі вибір обмежується хот-догами і перекусами. Повноцінно пообідати можна на ОККО (A-la minute, PastaMia, Meiwei), КЛО (Борщ Cafe), SOCAR (ButaCafé), UPG (VivoCafé), і в мережі БНК (ресторан Сябри з лінійкою традиційних страв білоруської кухні). Всі ресторани пропонують уніфіковане меню і єдині ціни по мережах. Найбільше ресторанів у ОККО, і вони розташовані по території всієї країни, що є великою перевагою. Мережа «Борщ Cafe» лідер на дорогах Київської області, ButaCafé і VivoCafé представлені в деяких регіонах країни.

Експерти провели дві дегустаційні комісії, де виставили оцінки за смак страв, а також вказали бали за привітність персоналу, швидкість обслуговування, зручність меблів, наявність інтернету і чистоту туалетів. Також вибірково страви вирушили в лабораторію для мікробіологічних досліджень, щоб визначити, чи немає в них ознак несвіжості.

Цього разу перше місце за сукупністю балів розділили між собою мережі ОККО і KLO – по 151 балу. Слід зазначити, що у перших більшу кількість ресторанів, і кухня різноманітніше – крім A la minute, є ресторани італійської кухні PastaMia та паназійської – Meiwei.

Мережа «Борщ Cafe» радує смачною українською кухнею, і найдоступнішими цінами.

Решта учасників отримали загальну оцінку в районі 130 балів.

Детальну інформацію про дослідження можна отримати в статті на сайті Інституту http://www.expertise.in.ua/

Преса про нас

Як уберегти свою автівку? Відповідь одна — використовувати тільки якісне пальне
KLO створили 20 підказок-маршрутів із фактами про архітектуру до Дня Києва
KLO випустила автомобільні наліпки на підтримку гендерної рівності
Мережа АЗС KLO презентує пальне Shebel виробництва Шебелинського НПЗ
Найбільший в Європі мурал на АЗС з’явився в Києві
top arrow
Вгору