Акції
10/07/2024

Ініціатива в підтримку дітей, які постраждали від війни

Події 8-го липня стали жахливим нагадуванням, що війна здатна відібрати у дітей найважливіше.Та ці ж події показали, якою сильною та надійною опорою для дітей ми можемо бути разом.

Діти спілкуються з однолітками, звикають до нових обставин, навчаються, хворіють та потребують нашої допомоги на кожному кроці вже сьогодні. Вони не можуть чекати кінця війни.

Ці потреби — щоденні. Вони не з’являються і не зникають від обстрілу до обстрілу.

Тому ми додаємо до нашої соціальної діяльності ще один напрямок — допомога дітям, які постраждали від воєнних дій.

Ми розпочинаємо співпрацю з благодійним фондом «Мрія дітей України», основний фокус діяльності якого – підтримка дітей, які постраждали від воєнних дій. Цей спільний проєкт, як і наша підтримка – не ситуативні. Ми працюватимемо для допомоги дітям доти, доки в цьому буде потреба.

«Діти, якими ми опікуємось, на такому короткому відрізку життя пережили страшні трагедії. Їх втрати неможливо компенсувати, неможливо відновити, як зруйновану будівлю. Усе, що ми можемо, – це допомагати, любити і виховувати цих дітей, як своїх власних. Дякую КLO, що ви з нами, що допомагаєте зводити мури підтримки, які захищатимуть наших дітей від жахів війни», – каже голова ГО «Мрія дітей України», волонтерка Дана Ярова.

Деталі згодом, а поки – тримаймося разом!

ПОВЕРНУТИСЯ ДО СПИСКУ АКЦІЙ

Інші акції

Пальне люті подвоює бонуси
Генератор зараз, «Оплата частинами» від ПриватБанку!
Снідати корисно, а снідати зі знижкою – ще й приємно! 😍
Щодня з 06:00 по 09:00 знижка -20% на комбо 💫
🎂KLO пригощає бонусами на честь Дня народження АЗК 🎉- за адресою м.Київ, вул. Дніпровська набережна, 17
Ціни на морозиво таааануть! 😱
top arrow
Вгору