Новини
29/08/2022

Бонуси кам бек!

Чудова новина! Після вимушеної паузи ми відновили нарахування та списання бонусів за купівлю пального та будь-яких товарів АЗК, включаючи фаст-фуд.

Тепер усі учасники програми лояльності знову можуть накопичувати бонуси та використовувати їх на будь-які покупки. Списувати бали можна без обмежень. Бонуси на картку нараховуються після кожної покупки.

Нагадаємо, як працює програма лояльності від KLO:

📍 Необхідно встановити додаток KLO на свій смартфон, якщо він не був встановлений раніше, відсканувати штрихкод на касі та отримати на бонусний рахунок 0,5 грн за кожен літр пального та 2% від вартості придбаних на АЗК товарів.

📍При використанні пластикової картки на бонусний рахунок нараховуються 0,4 грн за кожний літр пального та 1,5% від вартості інших товарів та фаст-фуду.

📍 Бонуси накопичуються на рахунку з можливістю їх списання без обмежень при купівлі будь-яких товарів, їжі або пального.

Також можна поділитись своїми бонусами з друзями або залишити чайові заправнику, якщо не маєте з собою готівки.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО СПИСКУ НОВИН

Інші новини

Ідеальний день Києва для нас – це коли у ворогів палає🔥
Лютий мерч – такий носитимуть гравці «Динамо» і ти.
Худі та футболки «Пальне люті», які ми створили у колаборації з харківським брендом OHUENO.
Пальне Люті
Скільки люті хочеш спрямувати на ворогів сьогодні? ЗаПАЛЬНИЙ збір KLO на FPV- дрони для Сил Спеціальних операцій України.
Оренда причепів на KLO
Потрібен причіп, але його покупка недоцільна, а послуги служб доставки коштують забагато? Тоді оренда причепа на АЗК KLO – найкращий варіант.
KLO на Броварському проспекті відкритий!
Чашка запашної кави з виглядом на оповиті туманом верхівки сосен 🌲🌲🌲 Якщо тобі до вподоби така перерва у дорозі, то чекаємо тебе на тематичному KLO на броварському проспекті.
top arrow
Вгору