Новини
29/08/2022

Бонуси кам бек!

Чудова новина! Після вимушеної паузи ми відновили нарахування та списання бонусів за купівлю пального та будь-яких товарів АЗК, включаючи фаст-фуд.

Тепер усі учасники програми лояльності знову можуть накопичувати бонуси та використовувати їх на будь-які покупки. Списувати бали можна без обмежень. Бонуси на картку нараховуються після кожної покупки.

Нагадаємо, як працює програма лояльності від KLO:

📍 Необхідно встановити додаток KLO на свій смартфон, якщо він не був встановлений раніше, відсканувати штрихкод на касі та отримати на бонусний рахунок 0,5 грн за кожен літр пального та 2% від вартості придбаних на АЗК товарів.

📍При використанні пластикової картки на бонусний рахунок нараховуються 0,4 грн за кожний літр пального та 1,5% від вартості інших товарів та фаст-фуду.

📍 Бонуси накопичуються на рахунку з можливістю їх списання без обмежень при купівлі будь-яких товарів, їжі або пального.

Також можна поділитись своїми бонусами з друзями або залишити чайові заправнику, якщо не маєте з собою готівки.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО СПИСКУ НОВИН

Інші новини

Пальне Люті
Скільки люті хочеш спрямувати на ворогів сьогодні? ЗаПАЛЬНИЙ збір KLO на FPV- дрони для Сил Спеціальних операцій України.
Швартуйся на новенькому KLO у Вишгороді.
Ми відкрили для тебе новий тематичний АЗК біля Київського моря, яке і надихнуло нас на дизайн.
Оренда причепів на KLO
Потрібен причіп, але його покупка недоцільна, а послуги служб доставки коштують забагато? Тоді оренда причепа на АЗК KLO – найкращий варіант.
Ventus – пальне, що дбає про двигун.
Все більше водіїв переходять на палльне Ventus і на це є вагомі причини.
День Києва з ФК «Динамо» на АЗК KLO.
top arrow
Вгору