Новини
29/08/2022

Бонуси кам бек!

Чудова новина! Після вимушеної паузи ми відновили нарахування та списання бонусів за купівлю пального та будь-яких товарів АЗК, включаючи фаст-фуд.

Тепер усі учасники програми лояльності знову можуть накопичувати бонуси та використовувати їх на будь-які покупки. Списувати бали можна без обмежень. Бонуси на картку нараховуються після кожної покупки.

Нагадаємо, як працює програма лояльності від KLO:

📍 Необхідно встановити додаток KLO на свій смартфон, якщо він не був встановлений раніше, відсканувати штрихкод на касі та отримати на бонусний рахунок 0,5 грн за кожен літр пального та 2% від вартості придбаних на АЗК товарів.

📍При використанні пластикової картки на бонусний рахунок нараховуються 0,4 грн за кожний літр пального та 1,5% від вартості інших товарів та фаст-фуду.

📍 Бонуси накопичуються на рахунку з можливістю їх списання без обмежень при купівлі будь-яких товарів, їжі або пального.

Також можна поділитись своїми бонусами з друзями або залишити чайові заправнику, якщо не маєте з собою готівки.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО СПИСКУ НОВИН

Інші новини

День Києва з ФК «Динамо» на АЗК KLO.
«Чим люди займаються в часи війни? Або волонтерством, або хліб печуть»
Жіночий Ветеранський Рух - вражаюча сила "слабкого" полу
Цього вікенду проходив чемпіонат Києва по боксу для чоловіків та жінок до 22 років.
На чемпіонаті Києва з боксу серед чоловіків до 22-х років, вихованець Євгена Барабанова здобув перемогу та став чемпіоном міста Києва!
Люди, якими пишаємось понад усе!
Сьогодні наше професійне свято – День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості. І ми хочемо зізнатись в щирій любові до кожної людини з команди KLO.
На міжнародному Чемпіонаті з дзюдо серед ветеранів Україна виборола 2 золота та 6 бронз!
Цього року Чемпіонат світу з дзюдо серед спортсменів віком від 30 років пройшов у Кракові. Це було свято спорту, досвіду та майстерності.
top arrow
Вгору